Ми використовуємо комплектуючі кращих світових брендів:Вироби з каменю

Лицьові кромки

Бортики

Стінова панель з каменю

Проточки для стоку води

Радіусні елементи

Мийки з штучного каменю

Стільниці зі штучного акрилового каменю по праву можна вважати одними з кращих стільниць для кухні. У порівнянні з натуральним каменем акриловий камінь не поступається за технічними і споживчими якостями. Завдяки сучасним технологіям листової акриловий камінь повністю відповідає вимогам з безпеки і гігієни. Тому листової акриловий камінь використовують не тільки в якості стільниці для кухні, але і в ресторанах і барах, медичних і дитячих установах, бізнес - центрах і банках.

Штучний камінь легко піддається відновленню, менше важить, менш крихкий, міцніший. тепліше ніж природний, стики склеювань невидимі, величезний вибір декорів. Можливість надати йому будь-які форми задовольнять фантазії найвимогливіших дизайнерів. Непориста структура Hi-Macs перешкоджає появі плям від вина, пива, кави, коли, вбирання запахів і розмноження бактерій.

Не має радіаційного фону на відміну від природного каменю.

Стільниці зі штучного акрилового каменю по праву можна вважати одними з кращих стільниць для кухні. Він менше важить, менш крихкий, міцніший ніж природний. Стики склеювань на ньому невидимі і він має величезний вибір декорів. У порівнянні з натуральним каменем акриловий камінь не поступається за технічними і споживчими якостями. Завдяки сучасним технологіям акриловий камінь повністю відповідає вимогам безпеки і гігієни. Можливість надати йому будь-які форми задовольнять фантазії найвимогливіших дизайнерів. Непориста структура перешкоджає появі плям від вина, пива, кави, коли, вбирання запахів і розмноження бактерій. Тому акриловий камінь використовують не тільки в якості стільниці для кухні, але і в ресторанах і барах, медичних і дитячих установах, бізнес - центрах і банках.

Наші вироби відрізняються надійністю, вишуканістю, красою, довговічністю і екологічністю. А якість співпраці з нашою компанією полягає не тільки в ціні, але і в сервісі All-inclusive

Ми знаємо, як складно знайти меблі, які ідеально впишуться в інтер'єр.

Замовити дзвінок


В ПОДАРУНОК:

замір

доставка по м. Києву

монтаж

1 бонусне полірування протягом року після встановлення виробу.Наш салон в Києві:

Петропавлівська Борщагівка,
вул. Петропавлівська, 12 (ТЦ «Будмайдан»)
Пн-Сб - 10:00 - 19:00
Неділя - 10:00 - 18:00

Залиште заявку, і ми
відразу з вами зв'яжемося.

Консультація дизайнера і розрахунок вартості проекту безкоштовні.

введіть дані

введіть дані

введіть дані